Dlaczego popularny analityk On-Chain oczekuje, że Bitcoin unicestwi Altcoins w nadchodzących tygodniach

Altcoins płonął w ostatnich miesiącach. Wiele altów w rzeczywistości znacznie przewyższyło kryptokurrency nr 1, ponieważ wznieśli się w górę do nowych rekordów wszechczasów. Jednym z takich żetonów jest zdecentralizowany żeton wyroczniowy Chainlink (LINK). Ostatnio altcoin obracał głowami w przestrzeni kryptońskiej wraz z jego ciągłym wzrostem.

Jest to postrzegane jako bitcoin konsolidujący się w pobliżu kluczowych poziomów oporu. Jeśli chodzi o trend w nadchodzących tygodniach, jeden z analityków kryptońskich zasugerował, że Bitcoin zatriumfuje nad alternatywnymi kryptami w miarę rozszerzania swojej dominacji.

Altcoins Shine jako BTC’s Consolidation in the Upper-$11K Region Continues
Ostatni tydzień był dość spokojny dla BTC. Po wielkim nurkowaniu w ostatni weekend, kryptokur waluta OG zdołała odzyskać do 11.986,58 dolarów w momencie publikacji. Teraz BTC weszło w nową fazę konsolidacji z 12.000 dolarów, które okazały się twardym orzechem do zgryzienia.

W tym okresie altcoiny osiągnęły rekordowy poziom w miarę przesuwania się uwagi inwestorów z BTC. W tym tygodniu, w szczególności, altcoiny takie jak LINK, Band Protocol i Decentraland, ukradły reflektory, co wpłynęło na wzrost zainteresowania inwestorów.

Podczas gdy inwestorzy szukają kolejnego altcoin’a, który mógłby wywołać astronomiczny przypływ, analityk Willy Woo zauważył, że altcoin party może się wkrótce zatrzymać.

Bitcoin może być na skraju zepsucia partii Altcoinów.

W tweecie z 9 sierpnia znany analityk w łańcuchu, Willy Woo, wymienił kilka czynników, które sugerują, że sztandarowy kryptonim znacznie zyska na altówkach w najbliższych tygodniach.

Woo uważa również, że druga co do wielkości kryptokrytka, ethereum (ETH), wygląda bardziej byczo niż inne altcoiny. W związku z tym mogliśmy zaobserwować sytuację, w której zarówno BTC jak i ETH pompują.

W oparciu o analizę Woo, BTC mogą wykazać się szczególnie dobrym wynikiem w nadchodzących tygodniach, podczas gdy alternatywne waluty kryptograficzne zajmą tylne miejsce. Dlatego jest to dobry powód, jak każdy inny, aby w najbliższych dniach mieć oko na rynek bitcoinów.